Подписка
   Поиск:
 

Журнал: «Мистецтво лікування»


№ 124.02.2018г.

Раздел:  Дистанционное образование

 1. Госпітальна пневмонія: діагностика та терапія    В.Є. Сабадаш, к. мед. н., доцент; О.М. Барна, д. мед. н., професор; О.О. Погребняк, к. мед. н.; І.І. Вишнивецький, к. мед. н., доцент; Я.В. Корост, к. мед. н.; А.В. Новицька, к. мед. н., доцент; Н.М. Горобець, к. мед. н., доцент; Є.М. Швець, к. техн. н.
  Пневмонія – гостре інфекційне захворювання переважно бактеріальної етіології, яке характеризується вогнищевим ураженням респіраторних відділів легень та наявністю внутрішньоальвеолярної ексудації.

Раздел:  Доказательства и опыт

  Раздел:  Акцентированная тема номера

   Раздел:  Препараты и технологии

   1. Стан репродуктивного здоров’я жінки на фоні захворювань гепатобіліарної системи    О. Г. Бойчук
    Всесвітня організація охорони здоров’я вважає охорону репродуктивного здоров’я пріоритетним напрямом своєї діяльності й закликає всі країни до подальшого розвитку програм з його зміцнення
   2. Енурез в практиці сімейного лікаря    І. Ф. Здорик, к. мед. н.; Г. М. Назар, Е. В. Павлюков
    Енурез (від грецького «ἐνούρησις» – мочитися) – це захворювання, яке характеризується мимовільним сечовипусканням або нетриманням сечі. Якщо мимовільне сечовипускання відбувається під час нічного сну, то говорять про особливий тип розладу. Це явище називається нічним енурезом. Досить часто нічний енурез діагностується у дітей, хоча ця проблема може спостерігатися і в підлітковому, і в дорослому віці. У хлопчиків нічний енурез розвивається в півтора-два рази частіше, ніж у дівчаток.

   Раздел:  АВС Диагностики

    Раздел:  Симпозиум

     Раздел:  ТОП-10

      Раздел:  МЛ-клуб

      1. НАТХНЕННЯ ТА ДУХ НАУКИ    Анна Рибачук
       Натхнення – це стан своєрідної напруги, підйому духовних сил, творчого хвилювання людини, що веде до виникнення і реалізації задуму або ідеї твору мистецтва, наукової та технічної думки тощо [4]. При уявній спонтанності натхнення, як правило, є результатом напруженої інтелектуальної роботи.
      2. Професор Микола Миколайович Барна: віхи життєвого, наукового, навчально- педагогічного шляху та громадської діяльності до 80-річчя від дня народження    О.М. Барна, д. мед. н., професор
       Микола Миколайович БАРНА − академік Академії наук Вищої школи, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України, відмінник охорони природи України, почесний член Українського ботанічного товариства, доктор біологічних наук, професор кафедри ботаніки та зоології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Професор М.М. Барна − автор (співавтор) близько 400 друкованих праць, у тому числі 5 монографій, 2 бібліографії, 2 словники, 3 науково-популярні видання, 15 навчальних посібників для вищих навчальних закладів, із них 9 − з грифом МОН України, 10 посібників для вчителів біології, 20 навчальних посібників для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів, із них 12 − з грифом МОН України, 5 методичних рекомендацій, із них 2 − з грифом МОН України, 5 авторських свідоцтв на винаходи, двом з яких присвоєно прізвище Барна, 268 статей у наукових фахових виданнях, матеріалів і тез доповідей на міжнародних, всесоюзних, всеукраїнських конференціях, симпозіумах, з’їздах наукових товариств, нарадах та семінарах. Під його керівництвом захищено 7 кандидатських дисертацій. Головний редактор наукового фахового видання України «Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Біологія», що включено у шість наукометричних баз даних, у тому числі Index Copernicus.
      3. ПРОФЕСОР АНДРІЙ ОБЖУТ – ПЕРШИЙ КЕРІВНИК КАФЕДРИ ПАТОЛОГІЧНОЇ АНАТОМІЇ (1896–1910) МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЛЬВІВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЯНА КАЗИМИЖА до 120-річчя кафедри патологічної анатомії і «Музею хвороб людини» Частина І    Д.Д. Зербіно, академік НАМН України, чл.-кор. НАН України, д. мед. н., професор; Л.І. Волос
      4. ЕМБРІОЛОГІЧНА КОЛЕКЦІЯ    Ю.Б. Чайковський, Л.М. Сокуренко

      Раздел:  Міжнародна співпраця

      1. НОВІ ГОРИЗОНТИ У СПІВПРАЦІ НАУКОВЦІВ ПОЛЬЩІ ТА УКРАЇНИ    Ю. Кияк, д. мед. н., професор; М. Зембала, д. мед. н., професор; О. Молчко, к. мед. н.; Н. Іжицька, к. мед. н.; М. Сьвєрад, к. мед. н.
       З кожним днем в Україні і світі, а також у житті кожної людини виникає потреба дізнаватися щось нове, ставати всебічно розвинутою і встигати за ритмом змін у тій чи іншій галузі знань. Для цього просто необхідно постійно вчитися, використовуючи освітній потенціал суспільства для особистісного розвитку і, разом з тим, євроінтеграції та процвітання нашої Батьківщини. Отримувати нові знання можна не тільки у стінах рідних освітніх закладів, а й шляхом міжнаціонального спілкування на курсах стажування, наукових конференціях, майстер-класах, а також під час професійного обміну досвідом та подорожей. Важливо, що дружні стосунки серед медичної спільноти науковців і практичних лікарів України та Польщі зближують наші країни і народи, незалежно від політичних провокацій та різниці в соціально-економічному розвитку.

      Раздел:  Естетична медицина

       Раздел:  Превентивна медицина

        Раздел:  КЛІНІЧНИЙ ВИПАДОК

         Раздел:  Здорове довголіття

          Раздел:  Клінічна фармакологія

           Раздел:  НОВИНИ МЕДИЦИНИ

            Раздел:  Клінічний випадок

             Раздел:  Молоді вчені у пошуку

              Раздел:  Інфекції: консультація спеціаліста

               Раздел:  Академія права

                Раздел:  Реформи охорони здоров'я

                1. МЕДИЧНА РЕФОРМА: ВІДПОВІДАЄМО НА ЗАПИТАННЯ Випуск 3−4   

                Раздел:  Гендерна медицина

                 Раздел:  ФУНДАМЕНТАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ

                  Раздел:  СИЛАБУС

                  1. Новий класифікатор професій: що зміниться для медиків?   
                   1 листопада 2017 року вступили у дію зміни до класифікатора професій, в якому змінилися також медичні посади. Зазначені зміни були внесені відповідно до міжнародної класифікації та нормативів Європейського Союзу. А саме було введено нові професійні назви: «лікар внутрішньої медицини», «асистент ерготерапевта», «асистент фізичного терапевта», «парамедик», «екстрений медичний технік», «інструктор з надання догоспітальної допомоги», «інструктор з надання першої допомоги».
                  2. Інтерактивний форум «УКРМЕДІНФО 2017: загальна лікарська практика», присвячений 20-річчю кафедри загальної практики (сімейної медицини) НМУ імені О.О. Богомольця    Напередодні новорічних та різдвяних свят у суботній морозний день 16 грудня 2017 року в столиці України відбулася знаменна подія серед українських лікарів – Інтерактивний форум «УКРМЕДІНФО 2017: загальна лікарська практика». Форум об’єднав різні терапевти
                  3. 16 грудня 2017 рік м. КИЇВ Інтерактивний форум «УКРМЕДІНФО 2017: загальна лікарська практика»   
                  4. Прикарпаття вітало «Мистецтво лікування»   
                   26 січня 2018 р. Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» провела перший захід в 2018 році. «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя» в м. Івано-Франківськ. На конференції розглядалося багато цікавих і актуальних питань щодо профілактики та лікування внутрішніх хвороб, які зустрічаються в терапевтичній практиці.

                  В архив >>>

                  Ліки України
                  Мистецтво лікування
                  Medix Anti-Aging
                  Ліки України Плюс
                  електронне видання
                  Асcоциация
                  Пациентам
                  Авторам
                  События
                  Контакты

                   

                  Компания Medix 2019 © - Все права защищены